Kim są Anioły Przedsiębiorczości?

Anioły Przedsiębiorczości Sp. z o.o. powstała z myślą o przedsiębiorcach. Naszą ideą jest tworzenie firmy, która w kompleksowy sposób mogłaby wspierać właścicieli i managerów firm, zajmując się podatkami i księgowością, identyfikacją wizualną i istnieniem w internecie.

Jednocześnie ściśle współpracujemy  z siecią partnerów cieszących się naszym zaufaniem, których w przypadku takiej potrzeby możemy spokojnie polecić naszym Klientom, jak np. radcowie prawni, przychodnie medycyny pracy, szkolenia BHP czy serwisy sprzątające.

Naszym celem jest tak otoczyć opieką przedsiębiorcę, w zakresie w jakim potrzebuje, aby mógł on skupić się na prowadzeniu biznesu.

Anioły Przedsiębiorczości Sp. z o.o. łączy w sobie zakres działania wielu instytucji otoczenia biznesu. Składa się z wąsko wyspecjalizowanych działów, które, dzięki temu, że stanowią część jednej instytucji mają ułatwioną komunikację. Współpraca między działami umożliwia świadczenie kompleksowych usług cechujących się wysoką jakością.

Misją Aniołów Przedsiębiorczości jest rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Ze względu na fakt, iż większość nowo założonych firm ma duże problemy  z przetrwaniem pierwszego roku swej działalności. chcąc pomóc im przetrwać ten trudny okres, oferujemy młodym firmom naszą szczególną pomoc.